Julia Rzepecka

4,7
319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Rzepecka

W "reichu" była tak drewniana, żę się w pale nie mieści!!! Dawno nie widziałem tak beznamiętnej, drewnianej baby... (((

al_aksa

Pelna zgoda, nie wiem czy kiedykolwiek widzialem gorzej zagrana role, z drugiej strony ten kto pisal teksty to był chyba pod wplywem jakis zakazanych substancji.

al_aksa

To prawda, że to nie aktorstwo najwyższych lotów, ale jak dla mnie dodaje tylko uroku roli głupiutkiej nastolatki :)

neecos

może Pasik widział w niej inne talenty ?

al_aksa

Była świetna. Idealna do tej roli. Małolata zakochana starająca sie przejęta przed 20 lat starszym facetem, który jest dla niej kimś z bajki. Pasikowski idealnie dobrał role. Taka miała byc. Rozbiegane nogi, starająca sie mowić dojrzalej niż jej wiek nieporadnie. Pasikowski właśnie taką ją tam widział

al_aksa

Taaa i Pasikowski tego nie widział, ale wy eksperci i mistrzowie gry aktorskiej widzicie wszystko? :D
Bardzo ładna dziewczyna i grała zapewne tak jak grać miała!
Jak można być takim hejterem, żeby wleźć na FW żeby napisać z zawiści o ładnej o jakiejś dziewczynie, że jest brzydka? To jest dno co niektórzy tu robią!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones